Hľadať výraz na stránke:

Hľadať výraz na internete:

Vnútorné vertikálne žalúzie

Látkové vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu s elegantnou dekoráciou interiéru. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako závesy a záclony.

Vnútorné horizontálne žalúzie

Hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Hliníkové žalúzie sú použitelné prakticky do všetkých typov okien.

Vnútorné žalúzie Euro 25

Žalúzia je určená a priamo vyvinutá pre inštaláciu do eurookien či okien plastových (bez deliacich priečok). Montáž možno realizovať do zasklievacej lišty s krytím montážnych držiakov širokou elegantnou lištou. Bočné vedenie silónovou strunou ponúkame ako štandard. Ovládanie je riešené retiazkou umiestnenou vľavo či vpravo, ktorou možno bez problémov vytiahnuť akúkoľvek veľkosť žalúzie. Ponúkame tri štandardné farby retiazky dľa farby žalúzie + striebornú. Žalúziu je možné opatriť elektromotorom, ktorý možno ovládať klasicky káblom, poprípade diaľkovo. V tomto prípade je nutná inštalácia trafa.